Daikin Emura 5kW FTXJ50AW + RXJ50A
Producteigenschappen
00
Betonboren
210,00
Kleur koelleiding
Choose an option
Wit
0,00
Antraciet
10,00
Bruin
Beige
Zwart
Addons Price: 0,00
Total Price: 0,00
Veilig betalen
  • Klarna betaling
  • Degoedkoopsteaircoshop - iDEAL
  • Bancontact
Gratis verzending
  • Levering 3-5 Werkdagen
  • 30 Dagen retour
Onecta-app
Regel uw binnenklimaat om het even waar via een smartphone of tablet
Energiebesparende standby-modus
In standby daalt het stroomverbruik met ongeveer 80%.
Alleen ventileren
The unit can be used as fan, blowing air without heating or cooling.
POWER-modus
Fluisterstille werking van het binnendeel
“Silent” button on the remote control lowers the operation sound of the indoor unit by 3dB(A)
Verticale auto-swing
Automatische ventilatorsnelheid
Droogprogramma
Deze functie vermindert de luchtvochtigheid zonder variaties in kamertemperatuur.
Bijna onhoorbaar
Bijna onhoorbaar: de unit werkt zo stil, dat je vergeet dat hij er is.
Geurfilter van titaniumapatiet
Ontbindt storende geuren van bijvoorbeeld tabak en huisdieren
Weektimer
Automatische herstart
Geschikt voor multi-split
Coanda-effect: koeling
Intelligente thermische sensor
Econo-modus
Nachtmodus
Saves energy, by preventing overcooling or overheating during night time.
Comfortmodus
Automatisch omschakelen koelen/verwarmen
Automatically selects heating or cooling mode to achieve the set temperature.
3-D luchtstroom
Horizontale auto-swing
Ventilatorsnelheden
Allows to select up to the given number of fan speed.
Zilverfilter voor allergeenbestrijding en luchtzuivering
Verwijdert allergenen zoals pollen om een constante toevoer van schone lucht te garanderen
Flash-streamer
Luchtfilter
Removes airborne dust particles to ensure a steady supply of clean air.
Bedrade afstandsbediening
Starts, stops and regulates the air conditioner.
Storingsdiagnose
Simplifies maintenance by indicating system faults or operating anomalies.
Coanda-effect: verwarming
Heat boost
Warmt uw huis snel op na het opstarten van uw air conditioner. De ingestelde temperatuur wordt 20% sneller bereikt dan bij een normale air conditioner (alleen bij een paar) Daikin Emura 5kW FTXJ50AB + RXJ50A Beleef ongekend comfort en stijl met de Daikin Emura 5kW FTXJ50AB + RXJ50A. Deze premium airconditioner is de perfecte keuze voor grotere ruimtes, met een vermogen van 5 kW dat moeiteloos zorgt voor een optimale temperatuur in elk seizoen. Dankzij het innovatieve ontwerp en de geavanceerde technologie biedt de Daikin Emura een perfecte combinatie van functionaliteit en elegantie. Ideaal voor wie alleen het beste wil, met energie-efficiëntie op A+++ niveau en fluisterstille werking.
Waarom kiezen voor de Daikin Emura 5kW?
  • Krachtig en efficiënt: Met een capaciteit van 5 kW is dit model ideaal voor grote woonkamers, kantoren of andere grotere ruimtes.
Specificaties op een rij
  • Capaciteit: 5 kW (koelen), 5,4 kW (verwarmen)
  • Energieklasse: A+++
  • Geluidsniveau: Vanaf 19 dB
  • Bediening: Inclusief WiFi-module voor bediening via de Daikin-app
  • Design: Verkrijgbaar in matzwart, matwit en zilver
Waarom kiezen voor degoedkoopsteairco.nl?
Bij degoedkoopsteairco.nl vind je de beste prijzen, deskundig advies en professionele installatie door onze gecertificeerde monteurs. Met de Daikin Emura 5kW FTXJ50AB + RXJ50A kies je voor de perfecte balans tussen kracht, stijl en energiezuinigheid. Bestel nu en maak van je woning een oase van comfort en luxe!
Veelgestelde vragen – Daikin Emura 5,0kW Wit | FTXJ50AW + RXJ50A
Wat is inbegrepen als ik kies voor de Daikin Emura inclusief installatie?
Wat zijn de voordelen van de Daikin Emura 5,0kW wit?
Kan ik deze airco ook gebruiken om te verwarmen?
Wat maakt de witte uitvoering aantrekkelijk?
Kan ik de airco bedienen via mijn smartphone?
Hoe stil is dit model tijdens gebruik?
Wat wordt er geleverd bij deze set?
Inclusief/Exlusief
Exclusief montage, Inclusief montage
Technische specificaties
Technische specificaties binnendeel:
Afmetingen Unit Breedte 900 mm
Diepte 212 mm
Hoogte 305 mm
Behuizing Colour Wit
Control systems Infrared remote control ARC488A1W
Wired remote control BRC073A1
Geluidsdrukniveau op 1 m Koelen Fluisterstille werking 24 dBA
Hoog 46 dBA
Laag 31 dBA
Middelhoog 39 dBA
Verwarmen Fluisterstille werking 24 dBA
Hoog 46 dBA
Laag 33 dBA
Middelhoog 42 dBA
Geluidsvermogenniveau Koelen 60 dBA
Gewicht Unit 12 kg
Koelmiddel GWP 675
Leidingaansluitingen Drainage 18
Gas Buitendiameter 12.7 mm
Vloeistof Buitendiameter 6.35 mm
Opgenomen vermogen Koelen Nom. 0.031 kW
Verwarmen Nom. 0.039 kW
Spanningsvorm Frequentie 50 Hz
Naam V1
Phase 1~
Spanning 220-240 V
Ventilator Luchthoeveelheid Koelen Hoog 13.5 m³/min
Middelhoog 10.4 m³/min
Laag 7.6 m³/min
Fluisterstille werking 5.2 m³/min
Verwarmen Hoog 15.0 m³/min
Middelhoog 11.1 m³/min
Laag 8.2 m³/min
Fluisterstille werking 5.7 m³/min
Technische specificaties buitendeel:
Afmetingen Unit Breedte 954 mm
Diepte 408 mm
Hoogte 734 mm
Compressor Type Hermetisch gesloten swingcompressor
Geluidsdrukniveau op 1 m Koelen Nom. dB(A) 48 dBA
Verwarmen Nom. dB(A) 49 dBA
Gewicht Unit 49 kg
Koelleidingmaten Hoogteverschil Max. 20 m
Leidinglengte 30 m
Koelmiddel GWP 675
Type R-32
Vulling 1.1 kg
Koudemiddel Vulling tCO2eq 0.75 tCO2Eq
Leidingaansluitingen Bijkomende koelmiddelvulling 0,02 (voor leidinglengte van meer dan 10 m) kg/m
Spanningsvorm Frequentie Hz 50
Spanning V 220-240
Voeding Fase 1~
Werkingsbereik Koelen Min. -10 °CDB
Max. 50 °CDB
Verwarmen Min. -21 °CWB
Max. 18 °CWB